DUPLEX IPTV Kurulumu Nasıl Yapılır ?

duplexiptv ile iptv izleme duplexiptv nasıl kurulur ? duplex iptv kurulumu I Duplexplay
DUPLEX IPTV 

Samsung smart tv , LG smart tv, veya android tv’lerde tvbox cihazlarında da uygulama mağazasından indirebileceğiniz DUPLEX IPTV  uygulaması ile hem basit hem de kolayca IPTV kanal listesi yükleyebilirsiniz ve iptvnizi izleyebilirsiniz.

Önemli : DuplexPlay’i 7 gün boyunca denemek ücretsizdir. Bu sürenin sonunda uygulamayı desteklemek için küçük bir miktar ödeyebilirsiniz.

  • Altı aylık etkinleştirme maliyeti yalnızca 0,99 ABD dolarıdır
  • Bir yıllık etkinleştirme maliyeti yalnızca 1,99 ABD dolarıdır

İlk olarak  televizyonunuzun uygulama mağazasından DUPLEX IPTV uygulamasını indirip, kurmanız gereklidir. Daha sonraki  adımlar aşağıda anlaşılabilir şekilde resimlerle anlatılmıştır. Televizyonumuza DUPLEX  IPTV  uygulamasının kurulumunu tamamladıktan sonra bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan https://edit.duplexiptv.com/ adresine girip kanal listesini yüklemeniz gerekiyor. Öncelikle DUPLEX  Device id ve device key öğrenmelisiniz.

DEVİCE İD ve DEVİCE KEY NASIL ÖĞRENİLİR?

 Duplex  iptv  uygulamasını kurup açtığınızda  “Activation” sekmesine basınca Device id ve device key karşınıza çıkar.  Device İD ve Device Key öğrendikten sonra not etmelisiniz.

duplexiptv ile iptv izleme duplexiptv nasıl kurulur ? duplex iptv kurulumu I Duplexplay

DUPLEX IPTV KANAL LİSTESİ NASIL YÜKLENİR?

Device ID ve Device Key öğrendikten sonra  https://edit.duplexiptv.com/ sitesine girerek aşağıda resimde ok ile gösterilen uygun yerlere yazın. Ben robot değilim kısmındaki kutucuğu seçip doğrulamayı tamamladıktan sonra  MANAGE DEVİCE yazan butona tıklayınız.

duplexiptv ile iptv izleme duplexiptv nasıl kurulur ? duplex iptv kurulumu I Duplexplay

MANAGE DEVİCE yazan butona tıkladıkdan sonra karşınıza aşağıdaki sayfa açılacaktır.Yüklü olan kanal listeleriniz silmek için o listenin en sağındaki delete ye basabilirsiniz.

duplexiptv ile iptv izleme duplexiptv nasıl kurulur ? duplex iptv kurulumu I Duplexplay

Kanal listesini eklemek için “Add Playlist” butonuna tıklayın. Eğer sayfaya gelemiyorsanız vpn kullanabilirsiniz.

duplexiptv ile iptv izleme duplexiptv nasıl kurulur ? duplex iptv kurulumu I Duplexplay

Çıkan sayfada;

“Playlist name” yazan kısıma  iptv yazınız.

“Playlist Url” yazan kısımı Gurbet IPTV whatsapp hattında alabileceğiniz m3u üyelik linkini veya test linkinin tamamını ekleyin.

Daha sonra  Ben robot değilim kısmındaki kutucuğu seçip doğrulamayı tamamlayın.

Son olarak “Save” butonuna basın

İşlem tamamdır. Televizyonunuzu kapatıp açtığınızda kanal listeniz televizyonunuza yüklenmiş olacak. Yükleme işleminiz tamamlandı. İyi seyirler dileriz

DUPLEX IPTV NASIL SATIN ALINIR?

Duplex iptv uygulamasını satın alma işini cihaz üzerinden de yapabilirsiniz ancak şu anda bilgisayardan satın alındığında yıllık 2 dolar yerine 5,75 TL ücret almaktadır. Bu ücret ileride değişebilir.

Duplex iptv’yi satın almak için öncelikle bilgisayarınıza Duplex IPTV yi kurmalısınız.

duplex iptv nasıl satın alınır ?

Daha sonra ok ile gösterilen “Activation” butonuna basın

Aşağıda görselde ki gibi bir ekran karşınıza gelecektir. Eğer  kullandığınız bilgisayarda izleyecekseniz “Renew for this device” değilse “Renew for another device” a tıklatın.

duplex iptv nasıl satın alınır ?

Başka bir cihazı aktif etme kısmından ilerliyoruz. Duplex iptv izleyeceğiniz cihazın “Device ID” numarasını arasında : işareti olmadan boşluksuz olarak ekleyin. Daha sonra “Device Key” ‘i de ekleyin ve ok ile gösterilen 12 aylık ya da 6 aylık satın alma seçeneklerinden birini seçin.

duplex iptv nasıl satın alınır ?

Bu işlemlerden sonra kredi kartı bilgilerinizi isteyen satın alma ekranı gelecektir. Ücretlendirme zaman geçtikçe değişiklik gösterebilir. Şu an için burada satın alma ücretinin 2 dolar değil 5,75 TL olduğunu göreceksiniz. Ödeme işlemini yaptıktan sonra izleyeceğiniz cihazı aktif etmek için kapatıp tekrar açmalısınız.

IPTV ÜCRETSİZ Test YAYINI

Familie Iptv test yayınlarında 100.000 fazla içeriğimizi sizlerle beraber bir araya getirdik. Spor, belgesel, film veya dizi gibi bir çok güncel içeriklerle hd, hd+ sd, 4k , hvec ve fullhd gibi yüksek çözünürlük kaliteli kanallarımızı kontrol edebilirsiniz.

Aldığınız test yayınından memnun kaldığınız taktirde üyeliğinizi kısa bir süre içinde oluşturup sizlere kesintisiz bir yayın hizmeti sunmaktayız.

IPTV DENEME NASIL ALINIR

Ücretsiz olarak test yayını alıp deneme yapmak için bizimle whatsapp yolu ile iletişime geçmeniz yeterli olucaktır. Siz değerli kullanıcılarımıza verecek olduğumuz giriş bilgilerinizi yazarak kaliteyi 12 saat boyunca ücretsiz test edebilirsiniz.

:(