IPTV KURULUMU

Iptv Kurulumu Nasıl Yapılıyor?


Yeni nesil televizyonculuk olan Iptv üzerinden tv ( televizyon ) izleyebilmek için öncelikle bir internet bağlantınızın olması gerekmektedir. İnternet bağlantısı aracılığı ile aldığınız sinyalleri tv aktarmak için ise iptv destekli cihazlar veya iptv destekli
uydu alıcı receiver alıcıların olması gerekli veya smart (akıllı) tv özellikli televizyonlar aracılığı ile iptv izlenir. 

IPTV  destekli uydu alıcıları kablolu  veya kablosuz ağ bağlantılı modelleri bulunmaktadır. Size uygun olan kutu veya alıcıları tercih edebilirsiniz.. Bu kutu ve uygu alıcılarından daha iyi verim alabilmek adına kablo ile bağlanabilmesine dikkat etmelisiniz. Piyasada bir çok iptv box (kutu) bulunmaktadır. İnternet bağlantısı yapabildiğiniz bu kutular ile youtube , facebook vb. sosyal ağlara da giriş yapabilirsiniz. 

IPTV Nasıl Kurulur ? IPTV KURULUMU

Elinizdeki cihazınız ile televizyonunuzu HDMI kabloları aracılığı ile birbirine bağlamalısınız. Kutu ile bağlantıları yaptıktan sonra internet bağlantısını da kurmalısınız.

Daha sonra Whatsapp hattımızdan  test etmek için kanal listesinin olduğu bir dosya talep edebilirsiniz. Bu kanal listesi link adreslerinden oluşmaktadır. Link adresleri genelde ‘m3u8’ uzantılı link adreslerinden oluşuyor. M3u uzantılı tv listesini iptv kutusuna aktarmanız yeterli iptv izlemek için yeterlidir. Fakat iptv izlemek için bu dosya nasıl aktarılacak ? 

Her televizyon , uydu cihazı , mag cihazı , telefon vs iptv izlenebilir cihazlarda bu işlemler farklı şekillerde olabiliyor. Iptv ‘yi hangi cihazdan izleyeceksiniz ? Kararınızı verdikten sonra kurulum için Gurbet Iptv whatsapp hattımızdan talep edebilirsiniz. Veya aşağıda farklı cihaz ve uygulamalar (apps) için iptv kurulumunu anlatacağız kendiniz inceleyip yapabilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var ?

Akıllı Smart Televizyon Iptv Kurulumu

gurbetiptv

SMART IPTV NASIL IZLENIR?

                                          

Samsung smart tv , LG smart tv, veya android tv’lerde tvbox cihazlarında da uygulama mağazasından indirebileceğiniz smart iptv uygulaması ile hem basit hemde kolayca IPTV kanal listesi yükleyebilirsiniz ve iptvnizi izleyebilirsiniz.

Önemli: Smart iptv ilk yükleme işleminden sonra 7 gün deneme olarak süresi başlıyor  ve 7 gün geçtikten sonra (limited time period is over) smart iptv yi kullanmaya devam etmek için satın almanız gerekiyor. Tek seferlik  5.49 € aktivasyon ücreti ile satın alabilirsiniz.  Aktivasyon işleminden sonra kanal listenizin yeniden yüklenmesi gerekir. Dilerseniz whatsapp hattımızdan destek talep edebilirsiniz.

SMART IPTV KANAL LİSTESİ NASIL YÜKLENİR?

Smart iptv uygulamasına kanal listesi eklemek için yapmanız gereken ilk şey  tvnizin uygulamalar bölümünden indirip, kurulumunu tamamlamaktır. Tamamladığınızda karşınıza aşagıdaki görsel gibi bir ekran çıkacaktır. Bu ekranda kırmızı kare içine alınmış alan  tv’nizin mac adresidir. Lütfen smart iptv uygulamasının (app) size verdigi tv mac kısmındaki mac adresini aynı şekilde not ediniz.

Daha sonra  http://siptv.eu/mylist/ adresine  telefondan veya bilgisayardan giriş yapınız.
1 numaralı alana, Smart IPTV mac adresiniz yapıştırınız ve delete ‘ye basınız.
2 numaralı alana, Smart IPTV mac adresinizi yapıştırınız.
3 numaralı alana, Size verilen m3u üyelik linkinizi yapıştırınız.
4 numaralı kutucuğu işaretleyiniz.
5 numaralı alan ExUSSR ( bu alan yoksa boş bırakınız)
6 numaralı alanda ben robot değilime basınız ve seçenekleri seçip onaylayınız.
7 numaralı alan son olarak send butonuna basınız .

İşlem tamamlanmıştır. Televizyonunuzu kapatıp açınız ve smart iptv uygulamasına giriş yapınız ve kanal yüklenmesi için biraz bekleyiniz.

NET IPTV NASIL İZLENİR ?

Samsung smart tv , LG smart tv, veya android tv’lerde tvbox cihazlarında da uygulama mağazasından indirebileceğiniz net iptv uygulaması ile hem basit hemde kolayca IPTV kanal listesi yükleyebilirsiniz ve iptvnizi izleyebilirsiniz.

ÖNEMLİ: Net IPTV uygulamasını aktif ettiğinizde 7 gün ücretsiz izleyebilirsiniz. Daha sonra her cihaz için sizden tek seferlik 5.29 Euro ödeyip lisans almanızı isteyecektir. Lütfen programı kurarken ücretli olduğunu biliniz. Bu ödemenin iptv sağlayıcısı ile hiç bir şekilde bağlantısı yoktur. Uygulamayı tek  seferlik bir ödeme ardından aktif ettiğinizde  mac adresi için tekrar bir ödeme istemez ömür boyu kullanım hakkınız olur.

İlk olarak  televizyonunuzun uygulama mağazasından NET IPTV uygulamasını indirip, kurmanız gereklidir. Daha sonraki  adımlar aşağıda anlaşılabilir şekilde resimlerle anlatılmıştır. Televizyonumuza Net IPTV  uygulamasının kurulumunu tamamladıktan sonra bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan http://netiptv.eu/Upload adresine girip kanal listesini yüklemeniz gerekiyor. Öncelik Net Iptv mac adresinizi öğrenmelisiniz.

NET IPTV MAC ADRESİMİ NASIL ÖĞRENEBİLİRİM?

NET IPTV kurulumu tamamladıktan sonra ekranda sol altta sayılardan ve rakamlardan oluşan adres sizin net iptv mac adresinizdir. Aşağıdaki görselde kırmızı kutu içindeki alan. Mac adresinizi öğrendikten sonra not ediniz.

Net IPTV | IPTV

NET IPTV KANAL LİSTESİ NASIL SİLİNİR?

XZVZ

Net iptv kanal listemizi silmek için mac adresinizi  DELETE ALL M3U/URL  yaza alandaki MAC/APP ID yazan kutucuğa girmelisiniz. Daha sonra ben robot değilim yazan kutuyu işaretleyip doğrulama işlemini yapmalısınız. Ve  DELETE ALL butonuna basınız ve karışınıza çıkan soruda YES seçeneğini seçiniz. Net iptv kanal listeniz silinmiştir.

NET IPTV KANAL LİSTESİ  NASIL YÜKLENİR?

Net iptv uygulamasının upload web sitesine girdikten sonra karşımıza yukarıdaki gibi ekran geliyor. Görsellerde belirtildiği gibi öncelikle televizyonumuzdaki net iptv uygulamasından not ettiğiniz mac adresinizi  UPLOAD M3U/URL yazan bölümden  MAC/ APP ID kısmına yazmalısınız. Ben robot değilim kısmındaki kutucuğu seçip doğrulamayı tamamladıktan sonra  Add list butonuna basıyoruz. 

Televizyonumuzun mac adresini girip Add list  butonuna bastıktan sonra  yukarıdaki gibi bir sayfa karışınıza çıkıcak. Gurbet Iptv whatsapp hattından size vermiş olduğumuz m3u üyelik linki veya test linkinizi görseldeki gibi  PLAYLİST URL kısmına girmelisiniz.

M3u linkinizi girdikten sonra Add List butonuna bastığınızda Şifre oluşturmak ister misiniz diye bir pencere karşınıza çıkacak (Şifre koymak isterseniz Yes butonuna tıklayabilirsiniz) biz No  butonuna tıklayarak devam ediyoruz.

Daha sonra kanal listesi eklemenin başarılı olduğunu bildiren bir mesaj çıkacak. İşlem tamamdır. Televizyonunuzu kapatıp açtığınızda kanal listeniz televizyonunuza yüklenmiş olacak. Yükleme işlemimiz tamamlandı. İyi seyirler dileriz.

DUPLEX IPTV NASIL İZLENİR?

 

Samsung smart tv , LG smart tv, veya android tv’lerde tvbox cihazlarında da uygulama mağazasından indirebileceğiniz DUPLEX IPTV  uygulaması ile hem basit hem de kolayca IPTV kanal listesi yükleyebilirsiniz ve iptvnizi izleyebilirsiniz.

Önemli :

DuplexPlay’i 7 gün boyunca denemek ücretsizdir. Bu sürenin sonunda uygulamayı desteklemek için küçük bir miktar ödeyebilirsiniz.

  • Altı aylık etkinleştirme maliyeti yalnızca 0,99 ABD dolarıdır
  • Bir yıllık etkinleştirme maliyeti yalnızca 1,99 ABD dolarıdır
İlk olarak  televizyonunuzun uygulama mağazasından DUPLEX IPTV uygulamasını indirip, kurmanız gereklidir. Daha sonraki  adımlar aşağıda anlaşılabilir şekilde resimlerle anlatılmıştır. Televizyonumuza DUPLEX  IPTV  uygulamasının kurulumunu tamamladıktan sonra bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan https://edit.duplexiptv.com/ adresine girip kanal listesini yüklemeniz gerekiyor. Öncelikle DUPLEX  Device id ve device key öğrenmelisiniz.

DUPLEX IPTV DEVİCE İD ve DEVİCE KEY NASIL ÖĞRENİLİR?

 
Duplex  iptv  uygulamasını kurup açtığınızda  “Activation” sekmesine basınca Device id ve device key karşınıza çıkar.  Device ID ve Device Key öğrendikten sonra not etmelisiniz.

DUPLEX IPTV KANAL LİSTESİ NASIL YÜKLENİR?

 

Device ID ve Device Key öğrendikten sonra  https://edit.duplexiptv.com/ sitesine girerek aşağıda resimde ok ile gösterilen uygun yerlere yazın. Ben robot değilim kısmındaki kutucuğu seçip doğrulamayı tamamladıktan sonra  MANAGE DEVİCE yazan butona tıklayınız.

MANAGE DEVİCE yazan butona tıkladıkdan sonra karşınıza aşağıdaki sayfa açılacaktır.

Yüklü olan kanal listeleriniz silmek için o listenin en sağındaki delete ye basabilirsiniz.
Kanal listesini eklemek için “Add Playlist” butonuna tıklayın. Eğer sayfaya gelemiyorsanız vpn kullanabilirsiniz.

Çıkan sayfada;

“Playlist name” yazan kısma  iptv yazınız.

“Playlist Url” yazan kısmı Gurbet IPTV whatsapp hattında alabileceğiniz m3u üyelik linkini veya test linkinin tamamını ekleyin.

Daha sonra  Ben robot değilim kısmındaki kutucuğu seçip doğrulamayı tamamlayın.

Son olarak “Save” butonuna basın

İşlem tamamdır. Televizyonunuzu kapatıp açtığınızda kanal listeniz televizyonunuza yüklenmiş olacak. Yükleme işleminiz tamamlandı. İyi seyirler dileriz

DUPLEX IPTV NASIL SATIN ALINIR?

Duplex iptv uygulamasını satın alma işini cihaz üzerinden de yapabilirsiniz ancak şu anda bilgisayardan satın alındığında yıllık 2 dolar yerine 5,75 TL ücret almaktadır. Bu ücret ileride değişebilir.

Duplex iptv’yi satın almak için öncelikle bilgisayarınıza Duplex IPTV yi kurmalısınız.

Daha sonra ok ile gösterilen “Activation” butonuna basın

Aşağıda görselde ki gibi bir ekran karşınıza gelecektir. Eğer  kullandığınız bilgisayarda izleyecekseniz “Renew for this device” değilse “Renew for another device” a tıklatın.

Başka bir cihazı aktif etme kısmından ilerliyoruz. Duplex iptv izleyeceğiniz cihazın “Device ID” numarasını arasında : işareti olmadan boşluksuz olarak ekleyin. Daha sonra “Device Key” ‘i de ekleyin ve ok ile gösterilen 12 aylık ya da 6 aylık satın alma seçeneklerinden birini seçin.

Bu işlemlerden sonra kredi kartı bilgilerinizi isteyen satın alma ekranı gelecektir. Ücretlendirme zaman geçtikçe değişiklik gösterebilir. Şu an için burada satın alma ücretinin 2 dolar değil 5,75 TL olduğunu göreceksiniz. Ödeme işlemini yaptıktan sonra izleyeceğiniz cihazı aktif etmek için kapatıp tekrar açmalısınız.

SS IPTV NASIL İZLENİR?

Ücretsiz bir uygulama olan SS IPTV uygulaması her marka televizyonda olmayabilir. LG, Samsung, Vestel, Sony ve Philips marka vb televizyonlarda SS IPTV bulunur. Gösterdiğimiz SS IPTV uygulaması ücretsiz bir uygulamadır.

İlk olarak  televizyonunuzun uygulama mağazasından SS IPTV uygulamasını indirip, kurmanız gereklidir. Daha sonraki  adımlar aşağıda anlaşılabilir şekilde resimlerle anlatılmıştır. Televizyonumuzda SS  IPTV  uygulamasının kurulumunu tamamladıktan sonra ( ülke dil vs. sorar bu adımları tamamlayarak) öncelikle ayarlardan get kod almalısınız.

SS İPTV GET CODE NASIL ÖĞRENİLİR?

SS IPTV uygulamasını kurup açtıktan sonra  sağ üst kısımda ok işareti ile gösterdiğimiz ayarlar butonuna basınız karşınızda aşağıdaki gibi bir ekran çıkacak.

Ok işareti ile gösterilen Get code, kod al butonuna basın ve çıkan kodu not alınız. Televizyonunuzun oluşturmuş olduğu kod en fazla 6 haneli en az 4 haneli harf ve rakamlar ile oluşmaktadır. Kodlar sürekli değiştiği için  her  uzaktan bağlantı sırasında tekrar kod almanız gerekir.

SS IPTV KANAL LİSTESİ NASIL YÜKLENİR?

Bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan http://ss-iptv.com/en/users/playlist  ss iptv uygulamasının internet sitesine giriş yapın. Karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir.

Sağ üst köşedeki kutuya televizyonunuzdan almış olduğunuz kodu yazınız ve ADD DEVICE, CİHAZ EKLE  butonuna basmalısınız.

Daha sonra yukarıda gösterilen External Playlists, Harici Oynatma Listesi sekmesini  tıklayınız.

Ekli bulunan tüm kanal listelerinizi silmek için CLEAR butonuna basabilirsiniz.

sol tarafta bulunan  ADD ITEM, Öge eklemek butonuna bastıktan sonra  aşağıdaki gibi bir sayfa karşınıza gelecektir.

En üstteki kutuya kanal listenizi oluşturacak olan dosyanızın ismi olacak herhangi bir isim verebilirsiniz veya iptv yazın.

Bir altındaki kutuya Gurbet IPTV whatsapp hattında alabileceğiniz m3u üyelik linkini veya test linkinin tamamını ekleyin. Kopyalayıp yapıştınız.

OK dedikten sonra  SAVE butonuna  bir kaç defa basınız.

İşlem tamamdır. Televizyonunuzu kapatıp açtığınızda kanal listeniz televizyonunuza yüklenmiş olacak. Yükleme işleminiz tamamlandı. İyi seyirler dileriz.

SET IPTV  NASIL İZLENİR?

Set IPTV 1.0 Download Android APK | Aptoide

Samsung smart tv , LG smart tv, veya android tv’lerde tv box cihazlarında da uygulama mağazasından indirebileceğiniz set iptv uygulaması ile hem basit hem de kolayca IPTV kanal listesi yükleyebilirsiniz ve iptvnizi izleyebilirsiniz.

Önemli:

SET IPTV ilk yükleme işleminden sonra 7 gün deneme olarak süresi başlıyor  ve 7 gün geçtikten sonra (limited time period is over) set iptv yi kullanmaya devam etmek için satın almanız gerekiyor. Tek seferlik  14.99 € aktivasyon ücreti ile satın alabilirsiniz.  Aktivasyon işleminden sonra kanal listenizin yeniden yüklenmesi gerekir.

SET IPTV  NASIL YÜKLEME YAPILIR?

İlk olarak  televizyonunuzun uygulama mağazasından SET IPTV uygulamasını indirip, kurmanız gereklidir. Daha sonraki  adımlar aşağıda anlaşılabilir şekilde resimlerle anlatılmıştır. Televizyonunuzda SET IPTV  uygulamasının kurulumunu tamamladıktan sonra bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan https://cms.manage-setiptv.com/set.app adresine girip kanal listesini yüklemeniz gerekiyor. Öncelikle SET IPTV mac adresinizi öğrenmelisiniz.

SET IPTV  MAC ADRESİ  NASIL ÖĞRENİLİR?

 

SET IPTV kurulumu tamamladıktan sonra ekranda sol altta sayılardan ve rakamlardan oluşan adres sizin set iptv mac adresinizdir (Aşağıdaki görselde kırmızı kutu içindeki alan ). Mac adresinizi öğrendikten sonra not ediniz.

SET IPTV kurulum kanal listesi m3u nasıl yüklenir? (RESİMLİ ANLATIM) - IPTV SATIN AL

SET IPTV KANAL LİSTESİ NASIL YÜKLENİR?

Bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan https://cms.manage-setiptv.com/set.app  SET IPTV uygulamasının internet sitesine giriş yapın. Karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir. (Upload My list sekmesi)

Set İptv Kurulum

TV MAC yazan kutucuğa televizyonunuzda set iptv uygulamasından not ettiğimiz mac adresini giriniz. 

Üst kısımdaki butonlarda kırmızı renkli olan  reset butonuna basınız.

Gurbet Iptv whatsapp hattından size vermiş olduğumuz m3u üyelik linki veya test linkinizi görseldeki gibi  M3U URL kısmına girmelisiniz.

En alt bölümde bulunan Ben robot değilim kısmındaki kutucuğu seçip doğrulamayı tamamlayınız.

Daha sonra üst kısımdaki butonlardan sarı renkli olan send butonuna basınız.

Daha sonra kanal listesi eklemenin başarılı olduğu mesajı çıkacak. İşlem tamamdır. Televizyonunuzu kapatıp açtığınızda kanal listeniz televizyonunuza yüklenmiş olacak. Yükleme işlemimiz tamamlandı. İyi seyirler dileriz.

HOME IPTV NASIL İZLENİR?

HOME IPTV kurulum Kanal Listesi m3u Nasıl Yüklenir? (RESİMLİ ANLATIM) - IPTV SATIN AL

Samsung smart tv , LG smart tv, veya android tv’lerde tv box cihazlarında da uygulama mağazasından indirebileceğiniz home iptv uygulaması ile hem basit hem de kolayca IPTV kanal listesi yükleyebilirsiniz ve iptvnizi izleyebilirsiniz. Home IPTV uygulaması, Ücretsiz bir uygulamadır.

İlk olarak  televizyonunuzun uygulama mağazasından HOME IPTV uygulamasını indirip, kurmanız gereklidir. Daha sonraki  adımlar aşağıda anlaşılabilir şekilde resimlerle anlatılmıştır. Televizyonumuza HOME IPTV  uygulamasının kurulumunu tamamladıktan sonra bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan https://homeiptv.com/ adresine girip kanal listesini yüklemeniz gerekiyor. Öncelikle HOME  IPTV mac adresinizi öğrenmelisiniz.

HOME IPTV MAC ADRESİNİ ( TV İD) NASIL ÖĞRENEBİLİRİM?

HOME IPTV kurulumu tamamladıktan sonra ekranda sol altta sayılardan ve rakamlardan oluşan adres sizin home iptv mac adresinizdir. Aşağıdaki görselde ok ile gösterilen adres. Mac adresinizi öğrendikten sonra not ediniz.
HOME IPTV kurulum Kanal Listesi m3u Nasıl Yüklenir? (RESİMLİ ANLATIM) - IPTV SATIN AL

HOME IPTV KANAL LİSTESİ  NASIL SİLİNİR?

Home iPTV Kurulumu | Ekonomik iPTV

HOME IPTV uygulamasının upload web sitesine https://homeiptv.com/  girdikten sonra karşımıza yukarıdaki gibi ekran geliyor. 

Delete Playlist yazan kısmın altındaki TV İD bölümüne not ettiğimiz home iptv TV ID ( mac adresi) yazıyoruz ve solundaki Delete Channels butonuna basıyoruz.

Kanal listeniz silinmiştir.

HOME IPTV KANAL LİSTESİ  NASIL YÜKLENİR?

Home iPTV Kurulumu | Ekonomik iPTV

HOME IPTV uygulamasının upload web sitesine https://homeiptv.com/  girdikten sonra karşımıza yukarıdaki gibi ekran geliyor. 

Daha sonra home iptv uygulamasının verdiği TV ID yani (Mac adresini) Home iptv sitesi üzerindeki TV ID yazan kutucuğa eksiksiz bir şekilde yazmalısınız.

Gurbet Iptv whatsapp hattından size vermiş olduğumuz m3u üyelik linki veya test linkinizi görseldeki gibi  M3U URL kısmına girmelisiniz.

Import Channel butonuna basarak kanal listesini home iptv uygulamasına yüklemiş oluyorsunuz.

Daha sonra kanal listesi eklemenin başarılı olduğunu bildiren bir mesaj çıkacak. İşlem tamamdır. Televizyonunuzu kapatıp açtığınızda kanal listeniz televizyonunuza yüklenmiş olacak. Yükleme işlemimiz tamamlandı. İyi seyirler dileriz.
Home iptv uygulamasın da kanal listesi gelmediyse kanal listesinde 0 tuşuna basıp yenileyin listeniz eklenmiş olacaktır.

Bilgisayara iptv Kurulumu

smarttv

VLC PLAYER İLE IPTV NASIL İZLENİR ?

VLC Media Player indir - 2021 VLC Player nasıl kullanılır? Resimli anlatım

Bilgisayardan Iptv izlemek için vlc player kullanabilirsiniz. Ayrıca mp4 destekleyen videoları açmak için de tvnize vlc player indiriebilirsiniz.

İlk olarak bilgisayarınızın internet tarayıcısından https://www.videolan.org/ vlc player’ ın internet adresine gidip bilgisayarınıza uyumlu olan vlc player sürümünü indirin.

İnternet tarayıcınızdan Vlc player uygulamasını indirip kurulumu tamamlayın.

VLC PLAYER IPTV KANAL LİSTESİ  NASIL EKLENİR?

VLC Media Player programını açın;

Ortam – Ağ Akışı Aç a tıklayın.

Ağ iletişim kuralı ve adresini yazın kutucuğuna,  Gurbet Iptv whatsapp hattından size vermiş olduğumuz m3u üyelik linki veya test linkinizin tamamını kopyalayıp yapıştırın ve Oynat butonuna tıklayın.

Sağ tarafta kanal listeniz birkaç saniye içinde yüklenecektir. İzlemek istediğiniz kanala çift tıklayıp açabilir, görüntüye çift tıklayıp tam ekran yapabilirsiniz.

Görünüm – Oynatma Listesi ile kanal listenizi tekrar görüntüleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

POT PLAYER İLE IPTV NASIL İZLENİR ?

Daum PotPlayer 1.7.21289 Crack Latest Version 32/64 Bit
Bilgisayardan Iptv izlemek için POT PLAYER kullanabilirsiniz.

İlk olarak bilgisayarınızın internet tarayıcısından https://potplayer.daum.net/ pot player’ ın internet adresine gidip bilgisayarınıza uyumlu olan pot player sürümünü indirin.

İnternet tarayıcınızdan Pot player uygulamasını indirip kurulumu tamamlayın.

POT PLAYER IPTV KANAL LİSTESİ  NASIL EKLENİR?

POT Media Player programını açın;

Yukarıdaki görsel de ok ile gösterilen pot player sekmesine basınız.

Çıkan bölümlerden Aç / Url Aç… yerine tıklayınız.

URL Aç bölümündeki ilk kutuya (yukarıdaki görsel de htttp yazan bölüm)  Gurbet Iptv whatsapp hattından size vermiş olduğumuz m3u üyelik linki veya test linkinizin tamamını kopyalayıp yapıştırınız. Ve aşağıdan tamam butonuna basınız. Daha sonra kanal listeniz yüklenecektir. 

Kanal listesini açmak için aşağıda yer alan küçük butonlardan üç çizgi üst üste olan butona basınca kanal listesi açılacaktır.

Telefona Iptv Kurulumu

telefon

GSE SMART IPTV ile IPTV NASIL İZLENİR ?

GSE IPTV Nasıl Yüklenir ANDROID TV AKILLI TELEFON TABLET VE APPLE TV IOS IPHONE - YouTube
Telefondan iptv izlemek için android veya ios cihazınızdan uygulama ( app) mağazasına giriniz. arama kısmına GSE IPTV yazdığınızda 

 soldaki uygulama ve pro olmayan versiyonu da var uygulamayı indirip açınız. Açıldıktan sonra karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran geliyor.

iphone iptv kurulumu

Uzaktan oynatma listelerine tıklıyoruz ve açılan sayfa aşağıdaki görseldeki sağ üstteki + işaretine tıkladığımızda m3u url ekle bölümü görünecek.

Buraya Gurbet IPTV whatsapp hattından size vermiş olduğumuz m3u üyelik linki veya test linkinizin tamamını kopyalayıp m3u listesini çalma listesi bağlantısı yazan yere yapıştırıyorsunuz. Playlist adı yazan yere iptv yazabilirsiniz.

Kanal listesi eklendikten sonra tekrar uzaktan oynatma listelerine girip playlist ismi iptv yazan listeye tıklayınız.

Tüm kanal grubu diye bir kısım çıkacak ona da tıkladığınızda liste karsımıza gelecek.

Kategori olarak  ayrılmış olan kanal listenizden istediğiniz kategoriden istediğiniz kanalı seçip izlemeye başlayabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

IPTV (Alexander Sofronov) İLE IPTV NASIL İZLENİR ?

parkiptv_nasil_izlerim
Telefondan iptv izlemek için android veya ios cihazınızdan uygulama ( app) mağazasına giriniz. arama kısmına IPTV yazınız. Çıkan sonuçlardan mavi logolu (yayımcısı Alexander Sofronov) iptv uygulamasını indiriniz.
Mavi logolu iptv uygulamasını açınız.
Sağ üst köşedeki + tuşuna basınız. Çıkan ekran ADD URL yazan kısma Gurbet IPTV whatsapp hattından size vermiş olduğumuz m3u üyelik linki veya test linkinizin tamamını kopyalayıp yapıştırınız.
Oynatma listesi ismine iptv yazabilirsiniz.
 Daha sonra iptv yazan eklediğiniz listeye tıklayınız ve iptv kanal listeniz yüklenecektir.
Kategori olarak  ayrılmış olan kanal listenizden istediğiniz kategoriden istediğiniz kanalı seçip izlemeye başlayabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

IPTV SMARTERS İLE IPTV NASIL İZLENİR ?

iptv smarters
Telefondan iptv izlemek için android veya ios cihazınızdan uygulama ( app) mağazasına giriniz. arama kısmına IPTV SMARTERS yazdığınızda karşınıza çıkar.
Iptv smarters uygulamasınız indirdikten sonra açınız.
Android için IPTV Smarters Pro - APK'yı İndir
Yukarıdaki gibi bir ekran karşınıza gelicektir. Burada Login with Xtream Codes API  butona tıklayınız.
Amazon.com: IPTV SMARTERS PLAYER 48H GRATUITO: iptv gratis codigo 48 h gratis solo con un click (iptv smarters player gratis) (Spanish Edition) eBook: GR, ismael, gr, ismael: Kindle Store
Karşınıza çıkan bu ekranda ;
Any Name : iptv
Username : Gurbet IPTV whatsapp hattından size vermiş olduğumuz bilgilerde mevcut.
Password : Gurbet IPTV whatsapp hattından size vermiş olduğumuz bilgilerde mevcut.
Http:// ile başlayan kutucuk : Gurbet IPTV whatsapp hattından size vermiş olduğumuz bilgilerde mevcut.

Bilgileri boşluksuz, büyük küçük harf dikkat ederek, eksiksiz bir şekilde girmelisiniz.

Bilgileri doldurduktan sonra ADD USER yazan yazan butona tıklayınız.

Karşımıza çıkan kullanıcılar bölümünden iptv yazan listeye tıklıyoruz. Kanal listesi yüklenirken   biraz beklemelisiniz.

nufotografuok drovus maišas iptv smarters pro macbook - yenanchen.com

Kanal listesi yüklendikten sonra karşınıza yukarıdaki gibi bir ekran çıkıcaktır.

Live tv ( Canlı tv) yazan bölüme tıkladığınızda canlı kanallar kategori olarak karşınıza çıkıcaktır.

Movies ( Seç İzle ) yazan bölüme tıkladığınızda fim , vod  kanalları kategori olarak karşınıza çıkıcaktır.

Series ( Seriler ) yazan bölüme tıkladığınızda diziler  kategori olarak karşınıza çıkıcaktır.

Dilediğiniz bölümü seçip izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Xtream Cihazlara Iptv Kurulumu

xtream-code

NEXT 2000 HD İLE IPTV NASIL İZLENİR ?

Next Minix 2000 HD FTA Digital Uydu Alıcısı Fiyatı

Iptv kutularından olan Next 2000 HD cihazınıza iptv yüklemek için cihazınızı televizyon ile HDMİ kablo ile bağladıktan sonra internet bağlantınızda yapınız.

Daha sonra Next 2000 HD cihazınıza iptv yüklemek için  X PANEL bölümüne giriş yapmasınız. Next 2000 HD iptv uyumlu uydu alıcınızın kumandasını kullanarak;

MENU  tuşuna basın,

daha sonra uygulamalar menüsüne giriş yapınız.

Uygulamalar menüsünde  X PANEL ‘i açtıktan karşınıza aşağıdaki bölümler gelicektir.7

MENU – Panel Ayarları (Xtream Panel Ayarları (IPTV Kurulum) menüsünü açmaktadır.)
M+ – Ana Giriş ( X PANEL Ana giriş menüsünü açmaktadır.)
SAT – Kategori Listesi ( Kurulum işlemlerini tamamladıktan sonra iptv kanallarını kategori olarak ayrılmış bir şekilde karşınıza çıkar. )
IPTV – XPanel Listesi ( Cihazınıza 1’den fazla iptv bulunuyor ise  bu tuş  ile geçiş yapabilirsiniz. )

Burada MENU (PANEL AYARLARI)  tuşuna bastıktan sonra ekranda Xtream Panel Ayarları adı ile aşağıdaki gibi bir sayfa açılacaktır. 

Karşınıza  Gurbet IPTV whatsapp hattından size vermiş olduğumuz  bilgileri gireceğiniz yer çıkacaktır.  URL , PORT , KULLANICI ADI , ŞİFRE  yazan yerlere size verdiğimiz bilgiler ile eksiksiz olarak aynısını yazmalısınız. Bilgileri yazdıktan sonra KAYDET ‘ e basınız.

Kayıt işleminden sonra iptv kanal listesi cihazınıza otomatik olarak yüklenecektir. Yükleme işleminden sonra kategori olarak  ayrılmış olan kanal listenizden istediğiniz kategoriden istediğiniz kanalı seçip izlemeye başlayabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Next 2000 HD iptv uyumlu uydu alıcısına Gurbet İPTV whatsapp hattından size vermiş olduğumuz  bilgileri ile (URL, Port, Kullanıcı Adı, Şifre) iptv yükleme yapıldığından dolayı tek seferlik kurulum yeterlidir. Kanal listesinde herhangi bir güncelleme olduğunda cihazınıza güncellemeler otomatik olarak eklenecektir.

NEXT 2053 İLE IPTV NASIL İZLENİR ?

2053 (IPTV HEVC H.265) HD Uydu IPTV Alıcısı Next

Markanın 2019 yılında çıkardığı Next 2053 model cihaza detaylı iptv kurulum anlatımlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Next 2053 iptv uyumlu uydu alıcısı içerisinde dahili Xtream panel yazılımları ile birlikte gelmektedir. IPTV abonelik kurulumu yaparken Xtream menüsü kullanılmaktadır.

Kurulum anlatımları;
1. Menü tuşuna basıp Xtream IPTV bölümüne giriş yapın.
2. Karşınıza Xtream Ayarları olarak bir menü açılacaktır. Next 2053 cihazına IPTV kurulum menüsü tam olarak burasıdır. (Menü üzerinde istenilen tüm bilgiler GURBET IPTV’DEN  abonelik alan kullanıcıların mail adresine satın aldıktan hemen sonra otomatik olarak gönderilmektedir.)

– IP adresi: Değiştirmeyin aynı kalsın
– indeks: 1-2-3-4-5 herhangi birini seçebilirsiniz.
– URL: GURBET IPTV’DEN size gelen maildeki URL’yi yazın.
– Port: GURBET IPTV’DEN size gelen maildeki Port’u yazın.
– Kullanıcı Adı: GURBET IPTV’DEN  size gelen maildeki Kullanıcı Adını yazın.
– Şifre: GURBET IPTV’DEN  size gelen maildeki Şifreyi yazın.
– Tür: Burası her zaman m3u_plus olarak seçili olmalıdır.

UYARI: Bilgileri size gelen maildeki gibi BÜYÜK küçük harf aynı olacak şekilde yazmanız gerekmektedir.

3. Tüm bilgileri yazdıktan sonra doğru olup olmadığının kontrolünü yapın hata varsa düzeltin yoksa kumanda dan Kırmızı tuşa basıp Kaydet yapabilirsiniz.

4. Kaydet işlemi ardından cihaz kanalları ortalama 5-10 saniye içerisinde yükleyecektir.

5. Daha hızlı ve kolay bir kullanım sağlamak için cihaz 3 menüden oluşmaktadır.

– Xtream IPTV girişi yaptığınızda canlı televizyon kanallarını spor, maç, belgesel, sinema, kanallarını buradan izleyebilirsiniz.
– VOD girişi yaptığınızda burada sadece filmler yer almaktadır. Filmleri Türkçe dublaj altyazılı orjinal ses gibi farklı özellikleri kullanarak izleyebilirsiniz.
– Dizi girişi yaptığınızda Netflix, Blutv, Puhu tv gibi platfomların dizilerini görebilirsiniz.

6. Artık hazır! Gurbet iptv kanallarını Next 2053 üzerinde izleyebilirsiniz.

Not: Next 2053 cihazı wifi (kablosuz internet bağlantısı) ve ethernet (kablolu internet bağlantısı) ile çalışmaktadır. GURBET IPTV’DEN  alınan iptv aboneliği ile birlikte cihazdan en üst düzeyde kaliteli yayın alabilmeniz için her zaman kablolu internet bağlantısı (ethernet) önerilmektedir.

Sungate Titan Iptv ile Iptv Nasıl Izlenir?

sungate titan iptv

IPTV kurulumunda  Sungate Titan Iptv uydu alıcısı ile iptv kurulumu iki şekilde yapılabilir. Hem stalker portal hem m3u hem de xtream olarak iptv izleyebilirsiniz. 3 şekilde giriş imkanı sunan bu yöntem ile iptv kurulumu yapabilir ve kanal listenizi indirebilirsiniz.

Sungate titan iptv cihazınız televizyonunuza bağladıktan sonra internet bağlantınızı da ethernet kablosu ile yapabiliriniz. Kurulum tamamlandıktan sonra kumandanızın sağ üstünde bulunan iptv yazan tuşa basınız.
3 Farklı yöntem ile iptv izleyebileceğinizden söz etmiştik.

Iptv tuşuna bastığınızda karşına aşağıdaki gibi bir ekran gelir.

sungate titan iptv

kategori listesi

1) Otomatik M3u listesi : M3u linkinizin tamamını yazmanız gerektiği için bu yöntem daha yorucu olabilir.


2) Stalker TV : Stalker portal ile giriş mag cihazınızın mac adresine iptv sağlayıcınız tarafından tanımlanır siz ise sadece urlyi yani portalı girerek iptv izleyebilirsiniz. Kötü yanı stalker olarak sadece bu cihazdan izleyebilirsiniz.
Stalker TV kategorisini seçtikten sonra altta yazan mac adresinizi (00:1a:7b:**:**:**) Gurbet iptv whatsapp hattımıza yazıp test yayını talep edebilirsiniz. Daha sonra whatsapp hattımızdan size verilen stalker portal adresini
http ile başlayan url kısmına eksiksize yazınız ve ok tuşuna basınız daha sonra kanal listesi yüklenicektir.


3)Xtream IPTV : M3u linkinizin url, username ve password olarak ayrılmış halidir bu yöntem diğerlerine göre daha kullanışlıdır.
Xtream iptv kategorisine tıkladıktan sonra Gurbet iptv whatsapp hattımızdan xtream ile izleyeceğinizi belirtip test yayını isteyebilirsiniz.
Daha sonra size verilen bilgileri eksiksiz olarak girmelisiniz.
Url , username , password olarak bilgileri yazdıktan sonra ok tuşuna basınız kanal listesi yüklenicektir.

Daha detaylı destek için Gurbet iptv whatsapp hattımıza yazabilirsiniz.

MAG Cihazlar

Çok yakında 

:(