GSE SMART IPTV Kurulumu nasıl yapılır ?

gse

Telefondan iptv izlemek için android veya ios cihazınızdan uygulama ( app) mağazasına giriniz. arama kısmına GSE SMART IPTV yazdığınızda 

 soldaki uygulama ve pro olmayan versiyonu da var uygulamayı indirip açınız. Açıldıktan sonra karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran geliyor.

iphone gse smart iptv kurulumu

Uzaktan oynatma listelerine tıklıyoruz ve açılan sayfa aşağıdaki görseldeki sağ üstteki + işaretine tıkladığımızda m3u url ekle bölümü görünecek.

iphone gse smart iptv kurulumu

Buraya Gurbet IPTV whatsapp hattından size vermiş olduğumuz m3u üyelik linki veya test linkinizin tamamını kopyalayıp m3u listesini çalma listesi baglantısı yazan yere yapıştırıyosunuz. Playlist adı yazan yere iptv yazabilirsiniz.

iphone gse smart iptv kurulumu

Kanal listesi eklendikten sonra tekrar uzaktan oynatma listelerine girip playlist ismi  iptv yazan listeye tıklayınız.

Tüm kanal grubu diye bir kısım çıkacak ona da tıkladıgınızda liste karsımıza gelecek.

iphone gse smart iptv kurulumu

Kategori olarak  ayrılmış olan kanal listenizden istediğiniz kategoriden istediğiniz kanalı seçip izlemeye başlayabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

IPTV ÜCRETSİZ Test YAYINI

Familie Iptv test yayınlarında 100.000 fazla içeriğimizi sizlerle beraber bir araya getirdik. Spor, belgesel, film veya dizi gibi bir çok güncel içeriklerle hd, hd+ sd, 4k , hvec ve fullhd gibi yüksek çözünürlük kaliteli kanallarımızı kontrol edebilirsiniz.

Aldığınız test yayınından memnun kaldığınız taktirde üyeliğinizi kısa bir süre içinde oluşturup sizlere kesintisiz bir yayın hizmeti sunmaktayız.

IPTV DENEME NASIL ALINIR

Ücretsiz olarak test yayını alıp deneme yapmak için bizimle whatsapp yolu ile iletişime geçmeniz yeterli olucaktır. Siz değerli kullanıcılarımıza verecek olduğumuz giriş bilgilerinizi yazarak kaliteyi 12 saat boyunca ücretsiz test edebilirsiniz.

:(