HOME IPTV Kurulumu Nasıl Yapılır ?

HOME IPTV kurulum Kanal Listesi m3u Nasıl Yüklenir? (RESİMLİ ANLATIM) - IPTV SATIN AL

Samsung smart tv , LG smart tv, veya android tv’lerde tvbox cihazlarında da uygulama mağazasından indirebileceğiniz home iptv uygulaması ile hem basit hem de kolayca IPTV kanal listesi yükleyebilirsiniz ve iptvnizi izleyebilirsiniz. Home IPTV uygulaması, Ücretsiz bir uygulamadır.

İlk olarak  televizyonunuzun uygulama mağazasından HOME IPTV uygulamasını indirip, kurmanız gereklidir. Daha sonraki  adımlar aşağıda anlaşılabilir şekilde resimlerle anlatılmıştır. Televizyonumuza HOME IPTV  uygulamasının kurulumunu tamamladıktan sonra bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan https://homeiptv.com/ adresine girip kanal listesini yüklemeniz gerekiyor. Öncelikle HOME  IPTV mac adresinizi öğrenmelisiniz.

MAC ADRESİNİ ( TV İD) NASIL ÖĞRENEBİLİRİM?

HOME IPTV kurulumu tamamladıktan sonra ekranda sol altta sayılardan ve rakamlardan oluşan adres sizin home iptv mac adresinizdir. Aşağıdaki görselde ok ile gösterilen adres. Mac adresinizi öğrendikten sonra not ediniz.

HOME IPTV kurulum Kanal Listesi m3u Nasıl Yüklenir? (RESİMLİ ANLATIM) - IPTV SATIN AL

HOME IPTV KANAL LİSTESİ  NASIL SİLİNİR?

Home iPTV Kurulumu | Gurbet iPTV

HOME IPTV uygulamasının upload web sitesine https://homeiptv.com/  girdikten sonra karşımıza yukarıdaki gibi ekran geliyor. 

Delete Playlist yazan kısmın altındaki TV İD bölümüne not ettiğimiz home iptv TV ID ( mac adresi) yazıyoruz ve solundaki Delete Channels butonuna basıyoruz.

Kanal listeniz silinmiştir.

HOME IPTV KANAL LİSTESİ  NASIL YÜKLENİR?

Home iPTV Kurulumu | Gurbet iPTV

HOME IPTV uygulamasının upload web sitesine https://homeiptv.com/  girdikten sonra karşımıza yukarıdaki gibi ekran geliyor. 

Daha sonra home iptv uygulamasının verdiği TV ID yani (Mac adresini) Home iptv sitesi üzerindeki TV ID yazan kutucuğa eksiksiz bir şekilde yazmalısınız.

Gurbet Iptv whatsapp hattından size vermiş olduğumuz m3u üyelik linki veya test linkinizi görseldeki gibi  M3U URL kısmına girmelisiniz.

Import Channel butonuna basarak kanal listesini home iptv uygulamasına yüklemiş oluyorsunuz. Daha sonra kanal listesi eklemenin başarılı olduğunu bildiren bir mesaj çıkacak. İşlem tamamdır. Televizyonunuzu kapatıp açtığınızda kanal listeniz televizyonunuza yüklenmiş olacak. Yükleme işlemimiz tamamlandı. İyi seyirler dileriz.

Home iptv uygulamasın da kanal listesi gelmediyse kanal listesinde 0 tuşuna basıp yenileyin listeniz eklenmiş olacaktır.

IPTV ÜCRETSİZ Test YAYINI

Familie Iptv test yayınlarında 100.000 fazla içeriğimizi sizlerle beraber bir araya getirdik. Spor, belgesel, film veya dizi gibi bir çok güncel içeriklerle hd, hd+ sd, 4k , hvec ve fullhd gibi yüksek çözünürlük kaliteli kanallarımızı kontrol edebilirsiniz.

Aldığınız test yayınından memnun kaldığınız taktirde üyeliğinizi kısa bir süre içinde oluşturup sizlere kesintisiz bir yayın hizmeti sunmaktayız.

IPTV DENEME NASIL ALINIR

Ücretsiz olarak test yayını alıp deneme yapmak için bizimle whatsapp yolu ile iletişime geçmeniz yeterli olucaktır. Siz değerli kullanıcılarımıza verecek olduğumuz giriş bilgilerinizi yazarak kaliteyi 12 saat boyunca ücretsiz test edebilirsiniz.

:(