Iptv Nasıl izlenir ? Iptv Kurulumu Nasıl Yapılıyor?

Yeni nesil televizyonculuk anlayışı içeren Iptv üzerinden tv ( televizyon ) izleyebilmek için öncelikle bir internet bağlantınızın olması gerekmektedir. Iptv kurulumu için gerekli bazı işlemler vardır. Internet bağlantısı aracılığı ile aldığınız sinyalleri tv aktarmak için ise iptv destekli cihazlar veya iptv destekli uydu alıcı receiver alıcıların olması gerekli veya smart (akıllı) tv özellikli televizyonlar aracılığı ile iptv izlenir. 

Bu IPTV  destekli uydu alıcılarının kablolu  veya kablosuz ağ bağlantılı modelleri bulunmaktadır. Size uygun olan kutu veya alıcıları tercih edebilirsiniz. Bu kutu ve uygu alıcılarından daha iyi verim alabilmek adına kablo ile bağlanabilmesine dikkat etmelisiniz. Piyasada bir çok iptv box (kutu) bulunmaktadır. İnternet bağlantısı yapabildiğiniz bu kutular ile youtube , facebook vb. sosyal ağlara da giriş yapabilirsiniz. 

Nasıl Kurulur ?

Iptv nasıl mı kurulur ? Bir çok seçenek mevcut.

Elinizdeki cihazınız ile televizyonunuzu HDMI kabloları aracılığı ile birbirine bağlamalısınız. Kutu ile bağlantıları yaptıktan sonra internet bağlantısını da kurmalısınız.

Daha sonra whatsapp hattımızdan  test etmek için kanal listesinin olduğu bir dosya talep edebilirsiniz. Bu kanal listesi link adreslerinden oluşmaktadır. Link adresleri genelde ‘m3u8’ uzantılı link adreslerinden oluşuyor. M3u uzantılı tv listesini iptv kutusuna aktarmanız yeterli iptv izlemek için yeterlidir. Fakat iptv izlemek için bu dosya nasıl aktarılacak ? 

Her televizyon , uydu cihazı , mag cihazı , telefon vs iptv izlenebilir cihazlarda bu işlemler farklı şekillerde olabiliyor.

Iptv ‘yi hangi cihazdan izleyeceksiniz ?

Smart iptv , Net iptv , SS iptv , Home iptv , Set iptv , Duplex iptv , Iptv smarters , GSE smart iptv vb uygulamalar(apps) ile izleyebilirsiniz.

Kararınızı verdikten sonra kurulum için Gurbet Iptv whatsapp hattımızdan talep edebilirsiniz. Veya aşağıda farklı cihaz ve uygulamalar (apps) için iptv kurulumunu anlatacağız kendiniz inceleyip yapabilirsiniz. Aşağıdaki link ile kurulum sayfasına ulaşabilirsiniz
http://gurbetiptv.com/kurulum/

IPTV ÜCRETSİZ Test YAYINI

Familie Iptv test yayınlarında 100.000 fazla içeriğimizi sizlerle beraber bir araya getirdik. Spor, belgesel, film veya dizi gibi bir çok güncel içeriklerle hd, hd+ sd, 4k , hvec ve fullhd gibi yüksek çözünürlük kaliteli kanallarımızı kontrol edebilirsiniz.

Aldığınız test yayınından memnun kaldığınız taktirde üyeliğinizi kısa bir süre içinde oluşturup sizlere kesintisiz bir yayın hizmeti sunmaktayız.

IPTV DENEME NASIL ALINIR

Ücretsiz olarak test yayını alıp deneme yapmak için bizimle whatsapp yolu ile iletişime geçmeniz yeterli olucaktır. Siz değerli kullanıcılarımıza verecek olduğumuz giriş bilgilerinizi yazarak kaliteyi 12 saat boyunca ücretsiz test edebilirsiniz.

:(