IPTV (Alexander Sofronov) iptv Kurulumu nasıl yapılır ?

Telefondan iptv izlemek için android veya ios cihazınızdan uygulama ( app) mağazasına giriniz. Arama kısmına IPTV yazınız. Çıkan sonuçlardan mavi logolu (yayımcısı Alexander Sofronov) iptv uygulamasını indiriniz.
Mavi logolu iptv uygulamasını açınız.
Sağ üst köşedeki + tuşuna basınız. Çıkan ekran ADD URL yazan kısma Gurbet IPTV whatsapp hattından size vermiş olduğumuz m3u üyelik linki veya test linkinizin tamamını kopyalayıp yapıştırınız.
Oynatma listesi ismine iptv yazabilirsiniz. Daha sonra iptv yazan eklediğiniz listeye tıklayınız ve iptv kanal listeniz yüklenecektir.
Kategori olarak  ayrılmış olan kanal listenizden istediğiniz kategoriden istediğiniz kanalı seçip izlemeye başlayabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

IPTV ÜCRETSİZ Test YAYINI

Familie Iptv test yayınlarında 100.000 fazla içeriğimizi sizlerle beraber bir araya getirdik. Spor, belgesel, film veya dizi gibi bir çok güncel içeriklerle hd, hd+ sd, 4k , hvec ve fullhd gibi yüksek çözünürlük kaliteli kanallarımızı kontrol edebilirsiniz.

Aldığınız test yayınından memnun kaldığınız taktirde üyeliğinizi kısa bir süre içinde oluşturup sizlere kesintisiz bir yayın hizmeti sunmaktayız.

IPTV DENEME NASIL ALINIR

Ücretsiz olarak test yayını alıp deneme yapmak için bizimle whatsapp yolu ile iletişime geçmeniz yeterli olucaktır. Siz değerli kullanıcılarımıza verecek olduğumuz giriş bilgilerinizi yazarak kaliteyi 12 saat boyunca ücretsiz test edebilirsiniz.

:(