NEXT 2000 HD iptv Kurulumu Nasıl yapılır?

Next 2000 HD FTA Digital Uydu Alıcısı Fiyatı

Next 2000 HD cihazınıza iptv yüklemek için cihazınızı televizyon ile HDMİ kablo ile bağladıktan sonra internet bağlantınızda yapınız.

Satın aldığınız Next 2000 HD cihazınıza iptv yüklemek için  X PANEL bölümüne giriş yapmasınız. Elinizdeki Next 2000 HD iptv uyumlu uydu alıcınızın kumandasını kullanarak;

MENU  tuşuna basın,

daha sonra uygulamalar menüsüne giriş yapınız.

Uygulamalar menüsünde  X PANEL ‘i açtıktan karşınıza aşağıdaki bölümler gelicektir.7

MENU – Panel Ayarları (Xtream Panel Ayarları (IPTV Kurulum) menüsünü açmaktadır.)
M+ – Ana Giriş ( X PANEL Ana giriş menüsünü açmaktadır.)
SAT – Kategori Listesi ( Kurulum işlemlerini tamamladıktan sonra iptv kanallarını kategori olarak ayrılmış bir şekilde karşınıza çıkar. )
IPTV – XPanel Listesi ( Cihazınıza 1’den fazla iptv bulunuyor ise  bu tuş  ile geçiş yapabilirsiniz. )

Burada MENU (PANEL AYARLARI)  tuşuna bastıktan sonra ekranda Xtream Panel Ayarları adı ile aşağıdaki gibi bir sayfa açılacaktır. 

Karşınıza  Gurbet IPTV whatsapp hattından size vermiş olduğumuz  bilgileri gireceğiniz yer çıkacaktır.  URL , PORT , KULLANICI ADI , ŞİFRE  yazan yerlere size verdiğimiz bilgiler ile eksiksiz olarak aynısını yazmalısınız. Bilgileri yazdıktan sonra KAYDET ‘ e basınız.

Kayıt işleminden sonra iptv kanal listesi cihazınıza otomatik olarak yüklenecektir. Yükleme işleminden sonra kategori olarak  ayrılmış olan kanal listenizden istediğiniz kategoriden istediğiniz kanalı seçip izlemeye başlayabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Next 2000 HD iptv uyumlu uydu alıcısına Gurbet İPTV whatsapp hattından size vermiş olduğumuz  bilgileri ile (URL, Port, Kullanıcı Adı, Şifre) iptv yükleme yapıldığından dolayı tek seferlik kurulum yeterlidir. Kanal listesinde herhangi bir güncelleme olduğunda cihazınıza güncellemeler otomatik olarak eklenecektir.

IPTV ÜCRETSİZ Test YAYINI

Familie Iptv test yayınlarında 100.000 fazla içeriğimizi sizlerle beraber bir araya getirdik. Spor, belgesel, film veya dizi gibi bir çok güncel içeriklerle hd, hd+ sd, 4k , hvec ve fullhd gibi yüksek çözünürlük kaliteli kanallarımızı kontrol edebilirsiniz.

Aldığınız test yayınından memnun kaldığınız taktirde üyeliğinizi kısa bir süre içinde oluşturup sizlere kesintisiz bir yayın hizmeti sunmaktayız.

IPTV DENEME NASIL ALINIR

Ücretsiz olarak test yayını alıp deneme yapmak için bizimle whatsapp yolu ile iletişime geçmeniz yeterli olucaktır. Siz değerli kullanıcılarımıza verecek olduğumuz giriş bilgilerinizi yazarak kaliteyi 12 saat boyunca ücretsiz test edebilirsiniz.

:(