POT PLAYER iptv Kurulumu Nasıl Yapılır ?

pot player ile iptv nasıl izlenir ?

Bilgisayardan Iptv izlemek için POT PLAYER kullanabilirsiniz.

İlk olarak bilgisayarınızın internet tarayıcısından https://potplayer.daum.net/ pot player’ ın internet adresine gidip bilgisayarınıza uyumlu olan pot player sürümünü indirin.

Pot player uygulamasını indirip kurulumu tamamlayın.

POT PLAYER’a KANAL LİSTESİ  NASIL EKLENİR?

Bilgisayarınızdan POT Media Player programını açın;

pot player ile iptv nasıl izlenir ?

Yukarıdaki görsel de ok ile gösterilen pot player sekmesine basınız.

pot player ile iptv nasıl izlenir ?

Çıkan bölümlerden Aç / Url Aç… yerine tıklayınız.

pot player ile iptv nasıl izlenir ?

URL Aç bölümündeki ilk kutuya (yukarıdaki görsel de htttp yazan bölüm)  Gurbet Iptv whatsapp hattından size vermiş olduğumuz m3u üyelik linki veya test linkinizin tamamını kopyalayıp yapıştırınız. Ve aşağıdan tamam butonuna basınız. Daha sonra kanal listeniz yüklenecektir. 

Kanal listesini açmak için aşağıda yer alan küçük butonlardan üç çizgi üst üste olan butona basınca kanal listesi açılacaktır.

IPTV ÜCRETSİZ Test YAYINI

Familie Iptv test yayınlarında 100.000 fazla içeriğimizi sizlerle beraber bir araya getirdik. Spor, belgesel, film veya dizi gibi bir çok güncel içeriklerle hd, hd+ sd, 4k , hvec ve fullhd gibi yüksek çözünürlük kaliteli kanallarımızı kontrol edebilirsiniz.

Aldığınız test yayınından memnun kaldığınız taktirde üyeliğinizi kısa bir süre içinde oluşturup sizlere kesintisiz bir yayın hizmeti sunmaktayız.

IPTV DENEME NASIL ALINIR

Ücretsiz olarak test yayını alıp deneme yapmak için bizimle whatsapp yolu ile iletişime geçmeniz yeterli olucaktır. Siz değerli kullanıcılarımıza verecek olduğumuz giriş bilgilerinizi yazarak kaliteyi 12 saat boyunca ücretsiz test edebilirsiniz.

:(