SET IPTV Kurulumu Nasıl Yapılır ?

set iptv ile iptv nasıl izlenir ? set iptv kurulumu

Samsung smart tv , LG smart tv, veya android tv’lerde tvbox cihazlarında da uygulama mağazasından indirebileceğiniz set iptv uygulaması ile hem basit hemde kolayca IPTV kanal listesi yükleyebilirsiniz ve iptvnizi izleyebilirsiniz.

Önemli:

SET IPTV ilk yükleme işleminden sonra 7 gün deneme olarak süresi başlıyor  ve 7 gün geçtikten sonra (limited time period is over) set iptv yi kullanmaya devam etmek için satın almanız gerekiyor. Tek seferlik  14.99 € aktivasyon ücreti ile satın alabilirsiniz.  Aktivasyon işleminden sonra kanal listenizin yeniden yüklenmesi gerekir.

SET IPTV  NASIL YÜKLEME YAPILIR?

İlk olarak  televizyonunuzun uygulama mağazasından SET IPTV uygulamasını indirip, kurmanız gereklidir. Daha sonraki  adımlar aşağıda anlaşılabilir şekilde resimlerle anlatılmıştır. Televizyonunuzda SET IPTV  uygulamasının kurulumunu tamamladıktan sonra bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan https://cms.manage-setiptv.com/set.app adresine girip kanal listesini yüklemeniz gerekiyor. Öncelikle SET IPTV mac adresinizi öğrenmelisiniz.

MAC ADRESİ  NASIL ÖĞRENİLİR?

SET IPTV kurulumu tamamladıktan sonra ekranda sol altta sayılardan ve rakamlardan oluşan adres sizin set iptv mac adresinizdir (Aşağıdaki görselde kırmızı kutu içindeki alan ). Mac adresinizi öğrendikten sonra not ediniz.

SET IPTV kurulum kanal listesi m3u nasıl yüklenir? (RESİMLİ ANLATIM) - IPTV SATIN AL

SET IPTV KANAL LİSTESİ NASIL YÜKLENİR?

Bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan https://cms.manage-setiptv.com/set.app  SET IPTV uygulamasının internet sitesine giriş yapın. Karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelicektir. (Upload My list sekmesi)

set iptv ile iptv nasıl izlenir ? set iptv kurulum

TV MAC yazan kutucuğa televizyonuzda set iptv uygulamasından not ettiğimiz mac adresini giriniz. 

Üst kısımdaki butonlarda kırmızı renkli olan  reset butonuna basınız.

Gurbet Iptv whatsapp hattından size vermiş olduğumuz m3u üyelik linki veya test linkinizi görseldeki gibi  M3U URL kısmına girmelisiniz.

En alt bölümde bulunan Ben robot değilim kısmındaki kutucuğu seçip doğrulamayı tamamlayınız.

Daha sonra üst kısımdaki butonlardan sarı renkli olan send butonuna basınız.

Daha sonra kanal listesi eklemenin başarılı olduğu mesajı çıkıcak. İşlem tamamdır. Televizyonunuzu kapatıp açtığınızda kanal listeniz televizyonunuza yüklenmiş olacak. Yükleme işlemimiz tamamlandı. İyi seyirler dileriz.

IPTV ÜCRETSİZ Test YAYINI

Familie Iptv test yayınlarında 100.000 fazla içeriğimizi sizlerle beraber bir araya getirdik. Spor, belgesel, film veya dizi gibi bir çok güncel içeriklerle hd, hd+ sd, 4k , hvec ve fullhd gibi yüksek çözünürlük kaliteli kanallarımızı kontrol edebilirsiniz.

Aldığınız test yayınından memnun kaldığınız taktirde üyeliğinizi kısa bir süre içinde oluşturup sizlere kesintisiz bir yayın hizmeti sunmaktayız.

IPTV DENEME NASIL ALINIR

Ücretsiz olarak test yayını alıp deneme yapmak için bizimle whatsapp yolu ile iletişime geçmeniz yeterli olucaktır. Siz değerli kullanıcılarımıza verecek olduğumuz giriş bilgilerinizi yazarak kaliteyi 12 saat boyunca ücretsiz test edebilirsiniz.

:(