SS IPTV Kurulumu Nasıl Yapılır ?

ss iptv ile iptv izleme ss iptv nasıl kurulur ?

SS IPTV uygulaması her marka televizyonda olmayabilir. LG, Samsung, Vestel, Sony ve Philips marka vb televizyonlarda SS IPTV bulunur. SS IPTV uygulaması ücretsiz bir uygulamadır.

İlk olarak  televizyonunuzun uygulama mağazasından SS IPTV uygulamasını indirip, kurmanız gereklidir. Daha sonraki  adımlar aşağıda anlaşılabilir şekilde resimlerle anlatılmıştır. Televizyonumuzda SS  IPTV  uygulamasının kurulumunu tamamladıktan sonra ( ülke dil vs. sorar bu adımları tamamlayarak) öncelikle ayarlardan get kod almalısınız.

SS İPTV GET CODE NASIL ÖĞRENİLİR?

ss iptv ile iptv izleme ss iptv nasıl kurulur ?

SS IPTV uygulamasını kurup açtıktan sonra  sağ üst kısımda ok işareti ile gösterdiğimiz ayarlar butonuna basınız karşınızda aşağıdaki gibi bir ekran çıkıcak.

ss iptv ile iptv izleme ss iptv nasıl kurulur ?

Ok işareti ile gösterilen Get code, kod al butonuna basın ve çıkan kodu not alınız. Televizyonunuzun oluşturmuş olduğu kod en fazla 6 haneli en az 4 haneli harf ve rakamlar ile oluşmaktadır. Kodlar sürekli değiştiği için  her  uzaktan bağlantı sırasında tekrar kod almanız gerekir.

SS IPTV KANAL LİSTESİ NASIL YÜKLENİR?

Bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan http://ss-iptv.com/en/users/playlist  ss iptv uygulamasının internet sitesine giriş yapın. Karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelicektir.

ss iptv ile iptv izleme ss iptv nasıl kurulur ? ss iptv kurulumu

Sağ üst köşedeki kutuya televizyonunuzdan almış olduğunuz kodu yazınız ve ADD DEVICE, CİHAZ EKLE  butonuna basmalısınız.

ss iptv ile iptv izleme ss iptv nasıl kurulur ? ss iptv kurulumu

Daha sonra yukarıda gösterilen External Playlists, Harici Oynatma Listesi sekmesini  tıklayınız.

Ekli bulunan tüm kanal listelerinizi silmek için CLEAR butonuna basabilirsiniz.

sol tarafta bulunan  ADD ITEM, Öge eklemek butonuna bastıktan sonra  aşağıdaki gibi bir sayfa karşınıza gelicektir.

ss iptv ile iptv izleme ss iptv nasıl kurulur ? ss iptv kurulumu

En üstteki kutuya kanal listenizi oluşturacak olan dosyanızın ismi olacak herhangi bir isim verebilirsiniz veya iptv yazın.

Bir altındaki kutuya Gurbet IPTV whatsapp hattında alabileceğiniz m3u üyelik linkini veya test linkinin tamamını ekleyin. Kopyalayıp yapıştınız.

OK dedikten sonra  SAVE butonuna  bir kaç defa basınız.

İşlem tamamdır. Televizyonunuzu kapatıp açtığınızda kanal listeniz televizyonunuza yüklenmiş olacak. Yükleme işleminiz tamamlandı. İyi seyirler dileriz.

IPTV ÜCRETSİZ Test YAYINI

Familie Iptv test yayınlarında 100.000 fazla içeriğimizi sizlerle beraber bir araya getirdik. Spor, belgesel, film veya dizi gibi bir çok güncel içeriklerle hd, hd+ sd, 4k , hvec ve fullhd gibi yüksek çözünürlük kaliteli kanallarımızı kontrol edebilirsiniz.

Aldığınız test yayınından memnun kaldığınız taktirde üyeliğinizi kısa bir süre içinde oluşturup sizlere kesintisiz bir yayın hizmeti sunmaktayız.

IPTV DENEME NASIL ALINIR

Ücretsiz olarak test yayını alıp deneme yapmak için bizimle whatsapp yolu ile iletişime geçmeniz yeterli olucaktır. Siz değerli kullanıcılarımıza verecek olduğumuz giriş bilgilerinizi yazarak kaliteyi 12 saat boyunca ücretsiz test edebilirsiniz.


2 yorum

ss-iptv.com | Try 2 Login · 9 Mart 2022 00:56 tarihinde

[…] SS IPTV ile Iptv Nasıl İzlenir ? – GURBET iPTV […]

ss iptv.com - CossFest Logins · 29 Mart 2022 00:50 tarihinde

[…] SS IPTV ile Iptv Nasıl İzlenir ? – GURBET iPTV […]

Yorumlar kapatıldı.

:(