VLC PLAYER iptv Kurulumu Nasıl Yapılır ?

VLC Media Player indir vlc player ile iptv nasıl izlenir ?

Bilgisayardan Iptv izlemek için vlc player kullanabilirsiniz. Ayrıca mp4 destekleyen videoları açmak için de tvn’ize vlc player indirebilirsiniz.

İlk olarak bilgisayarınızın internet tarayıcısından https://www.videolan.org/ vlc player ’ ın internet adresine gidip bilgisayarınıza uyumlu olan vlc player sürümünü indirin.

Bilgisayarınıza VLC Player uygulamasını indirip kurulumu tamamlayın.

IPTV KANAL LİSTESİ  NASIL EKLENİR?

VLC player iptv kanal listesi eklemek için VLC Media Player programını açın;

Ortam – Ağ Akışı Aç a tıklayın.

Ağ iletişim kuralı ve adresini yazın kutucuğuna,  Gurbet Iptv whatsapp hattından size vermiş olduğumuz m3u üyelik linki veya test linkinizin tamamını kopyalayıp yapıştırın ve Oynat butonuna tıklayın.

Sağ tarafta kanal listeniz birkaç saniye içinde yüklenecektir. İzlemek istediğiniz kanala çift tıklayıp açabilir, görüntüye çift tıklayıp tam ekran yapabilirsiniz.

Görünüm – Oynatma Listesi ile kanal listenizi tekrar görüntüleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

IPTV ÜCRETSİZ Test YAYINI

Familie Iptv test yayınlarında 100.000 fazla içeriğimizi sizlerle beraber bir araya getirdik. Spor, belgesel, film veya dizi gibi bir çok güncel içeriklerle hd, hd+ sd, 4k , hvec ve fullhd gibi yüksek çözünürlük kaliteli kanallarımızı kontrol edebilirsiniz.

Aldığınız test yayınından memnun kaldığınız taktirde üyeliğinizi kısa bir süre içinde oluşturup sizlere kesintisiz bir yayın hizmeti sunmaktayız.

IPTV DENEME NASIL ALINIR

Ücretsiz olarak test yayını alıp deneme yapmak için bizimle whatsapp yolu ile iletişime geçmeniz yeterli olucaktır. Siz değerli kullanıcılarımıza verecek olduğumuz giriş bilgilerinizi yazarak kaliteyi 12 saat boyunca ücretsiz test edebilirsiniz.

:(